A 100+CSÚCS volt a legnépszerűbb

A XXII. alkalommal megrendezett Bakony 200 teljesítménytúra 250 résztvevőjének a fele a 100+CSÚCS távot választotta. Az idei évi teljesítők névsora lent olvasható.
Jó nézegelődést! 

Észrevételek, infók: info@bringasandras.hu



2015

200+CSÚCS






Kindl Gábor 1969 Spuri Sc 6:36
29,8
km/h
Kaufmann Péter 1980 Spuri Sc 6:36
29,8
km/h
Kukoda Péter 1984 Budapest 6:53
28,6
km/h
Frohmann Tamás 1974 Rácalmás 7:02
28
km/h
Szász Attila 1979 Székesfehérvár 7:22
26,7
km/h
Szalay Béla 1974 Vasemberek Klubja 7:22
26,7
km/h
Schmidt Miklós 1986 Elte-Beac Polythlon 7:25
26,6
km/h
Tóth Tamás 1978 Budapest 7:25
26,6
km/h
Harangozó Péter 1986 Mezőcsokony 7:25
26,6
km/h
Korándi Róbert 1977 Mazsola Kse 7:53
25
km/h
Cserháti Imre

7:54
24,9
km/h
Kasza Attila 1975 Sólyom Team 8:00
24,6
km/h
Cseh András 1976 Spuri Sc 8:10
24,1
km/h
Hosszu József 1973 Ajka 8:17
23,8
km/h
Bollók Norbert 1984 VKE-Nelson 8:17
23,8
km/h
Blaskó Mihály 1985 Ajka 8:22
23,5
km/h
Vízer Dániel 1981 Ironteam Se 8:27
23,3
km/h
Kovács Szabolcs 1986 Ironteam Se 8:27
23,3
km/h
Demeter Balázs 1976 Budaörs 8:30
23,2
km/h
Fodor  Paul 1973 Budapest 8:30
23,2
km/h
Nagy Ferenc 1975 40+ 8:30
23,2
km/h
Ocskay Álmos 0 Budapest 8:30
23,2
km/h
Konkoly  György 1967 40+ 8:32
23,1
km/h
Dr. Siklós Csaba 1978 Budapest 8:32
23,1
km/h
dr. Kozák Balázs 1977 Budapest 8:32
23,1
km/h
Chovanyecz  Emese 1979 Zalaegerszegi KSE 8:36
22,9
km/h
Németh Gábor 1982 Zalaegerszegi KSE 8:36
22,9
km/h
Remport  Balázs 1983 Spuri SC 8:40
22,7
km/h
Lencse István Tamás 1965 Spuri Sc 8:40
22,7
km/h
Matlák Tamás 1961 Vasemberek Klubja 8:42
22,6
km/h
Biki Norbert 1977 Úrkút Sk Bakony Sport 8:42
22,6
km/h
Kuti Róbert 1969 Veszprém  8:44
22,6
km/h
Muszela Balázs 1986 Esztergom  8:45
22,5
km/h
Rausz Péter 1981 Esztergom  8:45
22,5
km/h
Pádár Tamás 1982 Budapest 8:45
22,5
km/h
Dulic Ivan 1969 Spuri SC 8:45
22,5
km/h
Berzi Zoltán 1982 Ajka 8:45
22,5
km/h
Szirmay Zoltán 1979 Tufi SE 9:01
21,8
km/h
Király Attila 1975 Egyéni 9:06
21,6
km/h
Marczis Dávid 1984 Gyula 9:12
21,4
km/h
Pálfi Zsolt 1969 Budapest 9:18
21,2
km/h
Horváth László 1982 Veszprém  9:35
20,6
km/h
Kormány János 1978 Budapest 9:35
20,6
km/h
Király  Béla 1957 Sólyom Team 9:56
19,8
km/h
dr. Sántha János 1986 Székesfehérvár 9:56
19,8
km/h
Kapros  Ferenc 1976 Zirc  10:01
19,7
km/h
Bujdos Attila 1970 Saxum KSC Eger 10:03
19,6
km/h
Csuhai Sándor 1969 Saxum KSC Eger 10:03
19,6
km/h
Nagy Ádám 1988 Veszprém 10:53 
18,1
km/h








200






Heizler András 1978 Balatonalmádi 6:26
29,1
km/h
GUBAN ZOLTAN 1960 Egyéni 9:14
20,3
km/h
Krecs Gábor 1965 Kiskőrös 9:31
19,6
km/h
Szamosvölgyi Attila 1972 Kiskőrös 10:03
18,6
km/h








100+CSÚCS






Rónaszéki Balázs 1981 Veszprémi Triatlon Egylet 3:26
30,9
km/h
Szóka Attila 1973 Veszprémi Triatlon Egylet 3:26
30,9
km/h
Szücs Ferenc 1971 Ajka 3:30
30,3
km/h
Pogány Tamás
Veszprém 3:32
30
km/h
Mészáros  Ferenc 1970 Zirci Mészkő Formáció 3:48
27,9
km/h
Vida Csaba 1968 Tata  3:49
27,8
km/h
Vasmatics Lajos 1973 Veszprémi Triatlon Egylet 3:54
27,2
km/h
Tóth Szilárd 1978 Veszprém 3:55
27,1
km/h
Kanyár Tamás 1983 Veszprémi Triatlon Egylet 3:56
26,9
km/h
Berta Ferenc 1967 Szksc 3:57
26,8
km/h
Szekeres  Tamás 1964 Veszprém 3:58
26,7
km/h
Novák Ádám 1983 Alsóörs 3:58
26,7
km/h
Mayer Tamás 1975 Veszprémi Triatlon Egylet 4:02
26,3
km/h
Móricz Vilmos 1977 Veszprémi Triatlon Egylet 4:02
26,3
km/h
Trümper Gerald 1963 Mazsola Kse 4:02
26,3
km/h
Gajdos Tamás 1958 Ironman 70.3 Budapest Triatlon 4:03
26,2
km/h
Kiss Melinda 1983 Spuri SC 4:03
26,2
km/h
Szatmári Gergely 1982 Nyíregyháza 4:06
25,9
km/h
Denk Róbert 1979 VETRI 4:07
25,7
km/h
Kálmán  Zoltán 1964 Tapolca 4:11
25,3
km/h
Bíró Tamás 1968 Bakony Bike 4:14
25
km/h
Mühl Tamás 1983 Gereskarát 4:14
25
km/h
Makay Péter 1982 Elte-Beac Polythlon 4:15
24,9
km/h
Kis Attila 1982 Veszprém 4:15
24,9
km/h
Szakács Szabolcs 1979 Veszprém 4:18
24,7
km/h
Kovács Zoltán 1974 Érd 4:19
24,6
km/h
Mátyási Szabolcs 1977 Budapest 4:19
24,6
km/h
Szakács András 1989 Balatonfüred 4:19
24,6
km/h
Hirth Károly 1982 Budapest 4:20
24,5
km/h
Heiter Róbert 1975 Ajka 4:21
24,4
km/h
Molnár Péter
Székesfehérvár 4:22
24,3
km/h
Szabó Ferenc 1971 Ajka 4:23
24,2
km/h
Németh Norbert 1977 Nagyvázsony 4:24
24,1
km/h
Cser Gábor 1983 SZTK Riders 4:25
24
km/h
Bruzsa  Kata 1980 Veszprémi Triatlon Egylet 4:25
24
km/h
Cser Csaba 1974 Csór 4:25
24
km/h
Király  Ákos 1972 Balatonfüred 4:26
23,9
km/h
Nóga László
Balaton-Party KE 4:26
23,9
km/h
Földesi Zsolt 1968 Hatvan 4:26
23,9
km/h
Felföldi Viktória 1985 Vke-Nelson 4:27
23,8
km/h
Somogyi György 1982 Elte-Beac Polythlon 4:28
23,7
km/h
Horváth Róbert 1976 C12 Klub, Szombathely 4:30
23,6
km/h
Katavics Péter 1977 Egyéni - De Rosa Team 4:31
23,5
km/h
Farkas Endre 1977 Kecskemét 4:37
23
km/h
Tamás Attila 1971 Nincs 4:38
22,9
km/h
Csányi Péter 1988 Dáka 4:38
22,9
km/h
Zsapka Imre 1968 Székesfehérvár 4:39
22,8
km/h
Hermann János 1991 Tatabánya 4:40
22,7
km/h
Nagy Zoltán 1975 Pavlik Kerékpár Pécs 4:41
22,6
km/h
Balla  Tamás 1992 Nemeshany 4:41
22,6
km/h
Tömpe Balázs 1975 Szombathely  4:42
22,6
km/h
Csóka  Barnabás 1974 Szabadbattyán 4:46
22,2
km/h
Rafael Tamás 1980 SHKE 4:47
22,2
km/h
Vertich Tamás 1984 SHKE 4:47
22,2
km/h
Varga Bence 1979 Szolnok 4:47
22,2
km/h
Szeiffert Endre 1973 Veszprém  4:56
21,5
km/h
Vaskó Gergely 1985 Székesfehérvár 4:57
21,4
km/h
Csomai Krisztián 1985 Bakonynána 4:58
21,3
km/h
Lovró  Ferenc 1977 Nádasdladány 4:58
21,3
km/h
Klauzer Péter 1971 Sportoutlet.hu 5:00
21,2
km/h
Szeibert Anikó 1969 Sportoutlet.hu 5:00
21,2
km/h
Barsánszki János 1986 Budapest 5:03
21
km/h
Simon Máté 1985 Budapest 5:03
21
km/h
Éberhardt Ferenc 1983 Érd 5:04
20,9
km/h
Végh Richárd 1977 Szentkirályszabadja 5:05
20,9
km/h
Görög G. Bence 1989 Bánd 5:10
20,5
km/h
Wágner Balázs 1983 Merkapt Maraton Team SE 5:12
20,4
km/h
Péter Gábor 1972 Budapest 5:13
20,3
km/h
Kelemen Gábor 1985 Balatonkenese 5:16
20,1
km/h
Fazekas Gergely 1982 Mór 5:16
20,1
km/h
Lukács István 1967 Budapest 5:18
20
km/h
Németh Ákos 1974 Mosonmagyaróvár 5:18
20
km/h
Csarmasz Attila 1984 Herend 5:26
19,5
km/h
Nagy  Roland 1978 Bánd 5:26
19,5
km/h
Varga Tamás 1976 Szigetszentmiklósi Tk 5:26
19,5
km/h
Kecskés  László 1977 Esztergomi Futóművek 5:27
19,4
km/h
Palkó András 1983 Spuri SC 5:27
19,4
km/h
Bognár Ferenc 1964 Tapolca 5:28
19,4
km/h
Kenyeres Valéria 1966 Tapolca 5:28
19,4
km/h
Stifter Miklós 1987 Balatonalmádi 5:31
19,2
km/h
Kristóf Tamás 1964 Kecskemét 5:32
19,2
km/h
Hambuch Norbert 1966 Telki 5:32
19,2
km/h
Bozzay Barna 1987 Úgyis A Terepre Fogjuk Se 5:32
19,2
km/h
Váry Kovács Gergő 1988 Litér 5:32
19,2
km/h
Kindlinger Evelin 1990 Dunaharaszti 5:34
19
km/h
Bradák Péter 1987 Dunaharaszti 5:34
19
km/h
Szalai  Miklós 1976 Esztergomi Futóművek 5:34
19
km/h
Császár Attila
KMSE 5:34
19
km/h
Turjánszki Balázs 1975 SZTK Riders 5:34
19
km/h
Baranyai György  1989 Radikális Szélsőközéppárti Ležerbocsok 5:35
19
km/h
Kalo Márk  1982 Radikális Szélsőközéppárti Ležerbocsok  5:35
19
km/h
Komenda Zsolt 1977 Zirc  5:36
18,9
km/h
Bokodi  Tamás 1970 Zirc  5:36
18,9
km/h
Bisits Péter 1965 Budapest 5:36
18,9
km/h
Szabados Edit 1984 Budapest 5:48
18,3
km/h
Frey Viktor 1983 SALTEaM 5:50
18,2
km/h
Nagy Gergely 1978 SALTEaM 5:50
18,2
km/h
Tóth Dániel 1982 SALTEaM 5:50
18,2
km/h
Reich Csaba

5:55
17,9
km/h
Kovács Dániel 1986 Ajka 5:57
17,8
km/h
Pátrovics András 1980 Ajka 5:57
17,8
km/h
Tóth  Szabolcs 1978 Diósd 6:00
17,7
km/h
Happ  Olivér 1986 Veszprém 6:00
17,7
km/h
Somogyi Zsófia 1985 Veszprém 6:00
17,7
km/h
Óvádi Péter 1981 Veszprém 6:00
17,7
km/h
Turcsi László 1977 Bánki Donát Természetbarát Egyesület 6:01
17,6
km/h
Marton Gábor 1969 Körmend 6:03
17,5
km/h
Fábián  Zoltán 1970 Magyarnádalja 6:03
17,5
km/h
Pálinkás  Zoltán 1971 Budapest 6:05
17,4
km/h
Sebők Lilla 1986 Budapest 6:05
17,4
km/h
Hende Balázs 1978 SALTEaM 6:08
17,3
km/h
Lakat Róbert 1978 SALTEaM 6:11
17,1
km/h
Süle Árpád 1977 SALTEaM 6:11
17,1
km/h
Fehér Norbert 1988 Győr 6:14
17
km/h
Tóth Róbert 1987 Győr 6:14
17
km/h
Dienes Norbert

6:19
16,8
km/h
Dienes Tibor 1988 Harsány 6:22
16,6
km/h
Fliegh Áron 1992 126. Sz. Szent Imre Cserkészcsapat 6:24
16,6
km/h
Halmay András 1990 126. Sz. Szent Imre Cserkészcsapat 6:24
16,6
km/h
Horváth Marcell 1986 Budapest 6:35
16,1
km/h
Gyömbér István 1986 Miskolc 6:35
16,1
km/h
Matestyák Gábor 1967 Budapest 6:45
15,7
km/h
Bihar Szabolcs

6:57
15,3
km/h








100






Osváth  István 1976 Füredi Kc 3:10
30,3
km/h
Dr. Földi József Kálmán 1971 Veszprémi Triatlon Egylet 3:13
29,8
km/h
Kavalecz Gábor 1979 Veszprémi Triatlon Egylet 3:13
29,8
km/h
Burján  Jenő 1982 Veszprémi Triatlon Egylet 3:13
29,8
km/h
Németh Béla 1983 Alsóörs 3:15
29,5
km/h
Horváth  Szabolcs 1974 Veszprémi Triatlon Egylet 3:15
29,5
km/h
Hőbe Zoltán 1970 Balatonfüred 3:18
29,1
km/h
Péntek  Zoltán 1982 VKE-Nelson 3:18
29,1
km/h
Szekeres Márton 1974 Balatonfüred 3:21
28,7
km/h
Dombi László 1981 Veszprémi Triatlon Egylet 3:21
28,7
km/h
Vida László 1972 Veszprém 3:21
28,7
km/h
Kiss Papp Géza 1981 Veszprémi Triatlon Egylet 3:22
28,5
km/h
Da Silva Renato 1984 VKE-Nelson 3:22
28,5
km/h
Markó Róbert 1979 Veszprém 3:37
26,5
km/h
Dely Péter 1969 Veszprémi Triatlon Egylet 3:40
26,2
km/h
Pődör  Attila 197 Veszprémi Triatlon Egylet 3:41
26,1
km/h
Nyitrai Gábor 1980 VKE-Nelson 3:41
26,1
km/h
Tehel Tibor 1974 VKE-Nelson 3:41
26,1
km/h
Radnai Dániel 1986 Veszprém 3:43
25,8
km/h
Balogh Sándor 1964 Veszprém 3:46
25,5
km/h
Delyné S. Veronika 1972 Veszprémi Triatlon Egylet 4:16
22,5
km/h
Joó Beatrix 1974 Budapest 4:41
20,5
km/h
Bertáné Jávor Boglárka 1970 Szeged 4:41
20,5
km/h
Dr. Petrina Andrea 2015 Szeged 4:41
20,5
km/h
Pintér Sándor 1982 Győr 5:03
19
km/h
Schreiber Sándor 1986 Szentkirályszabadja 5:08
18,7
km/h
Lakatos Attila 1984 Veszprém 5:19
18,1
km/h
Seffer Dávd 1977 Budapest 5:43
16,8
km/h
Bannerth Csaba 1988 Carbonrecumbent.com 5:43
16,8
km/h
Botos Gergely 1985 Székesfehérvár 6:07
15,7
km/h
Marosvölgyi Attila 1989 Enying 6:35
14,6
km/h








Csak CSÚCS






Patkás Dániel 1976 VKE-Nelson 1:58
32,5
km/h
Grónusz Gergely 1981 Balatonalmádi 1:58
32,5
km/h
Scheibelhoffer Zoltán 1979 VKE-Nelson 2:04
31
km/h
Dohorák Ottó 1988 Pozsony (SK) 2:14
28,7
km/h
Pichner József 1965 VKE-Nelson 2:16
28,2
km/h
Németh Roland 1978 MaxiBike 2:18
27,8
km/h
Várhidi  Artúr 1976 VKE-Nelson 2:20
27,4
km/h
Ihász  István 1968 Veszprém 2:34
24,9
km/h
Horváth Attila 1972 Veszprém 2:38
24,3
km/h
Heizer Tamás 1972 Veszprém 2:38
24,3
km/h
Török Bálint 1983 Veszprém 2:39
24,2
km/h
Török Zoltán 1987 Márkó 2:43
23,6
km/h
Szijártó Bence 1984 Veszprém 2:50
22,6
km/h
Kelemen  István 1980 Szolnok 3:06
20,6
km/h
Fodor  Márton 1981 Veszprém 3:10
20,2
km/h
Karácsony Erdőcske 1985 Veszprém 3:10
20,2
km/h
Sperl József 1986 Vke-Nelson 3:30
18,3
km/h
Nagy "Rambo"  Attila 1979 Tapolca 3:30
18,3
km/h
Salamon Katalin 1986 Szekszárd 4:30
14,2
km/h
Szanka Tibor 1988 Pécs 4:30
14,2
km/h
Bársonyosi Virág 1992 Veszprém 4:30
14,2
km/h








Sprint






Csik Balázs 1985 Szombathelyi Tekergők 2:06
29
km/h
Kovács-Biró József 1997 Nemesvámos 2:16
26,9
km/h
Pintér István 1986 Ajka 2:18
26,5
km/h
Soós Károly 1973 Ajka 2:20
26,1
km/h
Borza Zsiki 1987 VKE-Nelson 2:20
26,1
km/h
Hujber  Ákos 2000 Ajka-Padragkút 2:21
26
km/h
Hujber Róbert 1973
2:21
26
km/h
Szűcs Balázs 1974 Budapest 2:30
24,4
km/h
Horváth Gyula 1959 Veszprém 2:33
23,9
km/h
Krepsz János 1976
2:36
23,5
km/h
Kurucz  Kata 1969 Budapest 3:26
17,8
km/h
Horváth  Ágnes 1975 Budapest 3:26
17,8
km/h
Czirákiné Nagy Anett

3:27
17,7
km/h








Kicsi






Takács Eszter 1989 Veszprém 1:11
22,8
km/h
Újhelyi  Gábor 1972 Herend 1:53
14,3
km/h
Újhelyi  Patrik 2003 Herend 1:53
14,3
km/h
László Judit 1981 VKE-Nelson 2:10
12,5
km/h
Gede Krisztina 1984 Nyúl 2:14
12,1
km/h
Kállai Martin 2004 Nyúl 2:14
12,1
km/h
Kállai Dominik 2001 Nyúl 2:14
12,1
km/h
Kállai Béla 1976 Nyúl 2:14
12,1
km/h
Kállai Péter 1979 Nyúl 2:14
12,1
km/h
Kovács Tibor 1963 Veszprém 2:53
9,4
km/h
Kovács  Benedek 2006 Veszprém 2:53
9,4
km/h
.