Előnevezések

2017. május 7. 23:59-ig leadott előnevezések:
(2017. május 9-ig figyelembe vett bankszámlakivonat)

Név Táv Egyesület Nevezési díj
Antalics Arnold 200+CSÚCS BringAjka KSE ok
Balla  Tamás 200+CSÚCS Kiválók  ok
Benkő Péter 200+CSÚCS ok
Bognár János 200+CSÚCS IRONTEAM SE ok
Bogyó-Andrejkó  László 200+CSÚCS ok
Bokor András 200+CSÚCS ok
Budai Zalán 200+CSÚCS BringAjka KSE ok
Buza Imre 200+CSÚCS 40+ ok
Csajbók Attila 200+CSÚCS 40+ ok
Cserép András 200+CSÚCS Magicreme ok
Csimma Zsolt 200+CSÚCS ok
Dr. Siklós Csaba 200+CSÚCS 40+ ok
Endrődi Zoltán 200+CSÚCS EPO Team Hungary ok
Erdős János 200+CSÚCS Budapest ok
Farkas András 200+CSÚCS 4500
Fekete Henrik 200+CSÚCS ok
Ferenc Kapros 200+CSÚCS ok
Földes  Ádám 200+CSÚCS BringASs ok
Gangel Marcell 200+CSÚCS - ok
Gráczol Péter 200+CSÚCS 40+ ok
György  Anikó 200+CSÚCS ok
Hantos Ferenc 200+CSÚCS ok
Henn Balázs Ferenc 200+CSÚCS ok
Hergovics Gábor 200+CSÚCS ok
Hirczi Ferenc 200+CSÚCS 4500
Horváth  Gergely 200+CSÚCS Magicreme ok
Horváth  Róbert 200+CSÚCS Vasi Triatlon Se. ok
Horváth László 200+CSÚCS nincs 4500
Hosszu József 200+CSÚCS ok
Jordán László 200+CSÚCS 4500
Juhász Gábor 200+CSÚCS nincs 4500
Kalauz Dániel 200+CSÚCS ok
Katona József 200+CSÚCS ok
Kaufmann Péter 200+CSÚCS Spuri SC ok
Kiss-Lőrinc  Zoltán 200+CSÚCS ok
Konkoly György 200+CSÚCS 40+ ok
Kővári Zoltán 200+CSÚCS 4500
Kraut Zoltán 200+CSÚCS Magicreme ok
Kruppa Nándor 200+CSÚCS - ok
Lázár Attila 200+CSÚCS Magicreme ok
Lutz Csaba 200+CSÚCS ok
Makay Péter 200+CSÚCS ok
Molnár  Bálint 200+CSÚCS E.P.O. Team ok
Mosolygó Attila 200+CSÚCS ok
Muhari Csaba 200+CSÚCS nincs 4500
Mühl Tamás 200+CSÚCS ok
Nagy Ferenc 200+CSÚCS 40+ ok
Nagy Gergely 200+CSÚCS SALTEaM ok
Nedoba Milán 200+CSÚCS ok
Orosi  Gergely 200+CSÚCS Magicreme ok
Pető Tibor 200+CSÚCS ok
Pichner József 200+CSÚCS VKE ok
Rambo Hun 200+CSÚCS Mazsola KSE 4500
Rauf Beatrix 200+CSÚCS 4500
Reguly  Attila 200+CSÚCS SKSC 4500
Roland Dávid 200+CSÚCS TTT ok
Schaller Péter 200+CSÚCS - ok
Sebastian Bako 200+CSÚCS BringASs ok
Sebestyén Linda 200+CSÚCS ok
Serfőző Péter 200+CSÚCS ok
Sipos József 200+CSÚCS Sárvári Kinizsi SE ok
Somodi Balázs 200+CSÚCS ok
Staub Zsolt 200+CSÚCS Bakonysport ok
Szabados Edit 200+CSÚCS 40+ ok
Szabó András 200+CSÚCS 4500
Szabó Béla 200+CSÚCS ok
Szádovszky Gábor 200+CSÚCS ok
Szelestei Péter 200+CSÚCS Mazsola KSE ok
Szemák Dávid Attila 200+CSÚCS Dr. Bátorfi-Agria KTK ok
Szép  Lajos Attila  200+CSÚCS ok
Szerdahelyi  Balázs 200+CSÚCS - ok
Szijártó Zoltán 200+CSÚCS ok
Szirmay Zoltan 200+CSÚCS Magicreme ok
Szűcs László 200+CSÚCS ok
Taar Gergely 200+CSÚCS ok
Tamás László 200+CSÚCS Szentgáli TTT Egyesület ok
Tóth  Attila 200+CSÚCS ok
Tóth Bálint 200+CSÚCS ok
Tóth Gábor 200+CSÚCS Magicreme ok
Váry Kovács Gergő 200+CSÚCS Kiválók KSE ok
Végső Éva 200+CSÚCS ok
Vikartovszky  János 200+CSÚCS Tatanka Racing Team 4500
Cservák István 200+CSÚCS  ok
Fabu Ferenc 200+CSÚCS  0xFF ok
Hubai Miklós 200+CSÚCS  ok
Korándi Róbert 200+CSÚCS  Mazsola kse ok
Molnár Zsuzsanna 200+CSÚCS  ok
Szabó Máté 200+CSÚCS  ok
Szűcs András 200+CSÚCS  ok
Váradi Gábor 200+CSÚCS  ok
Vaskó  Gergely 200+CSÚCS  ok
Ádám Irén 100+CSÚCS ok
Bene Roland 100+CSÚCS ok
Bertók Balázs 100+CSÚCS ok
Bíró Gábor 100+CSÚCS SKSC 4500
Blaskó Mihály 100+CSÚCS ok
Bődi Sándor 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Bradák András 100+CSÚCS ok
Bradák Péter 100+CSÚCS 4500
Burján  Jenő 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Czafit Zsuzsanna 100+CSÚCS VTE ok
Csicsely Mónika 100+CSÚCS ok
Csikós Gábo 100+CSÚCS SKSC 4500
D.nagy Zoltán 100+CSÚCS ok
Dely  Péter 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Delyné Schmid Veronika 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Denk Róbert 100+CSÚCS VTE ok
Faludi Katalin 100+CSÚCS nem releváns ok
Farkas Endre 100+CSÚCS ok
Fazekas Gergely 100+CSÚCS - ok
Fliegh Péter 100+CSÚCS 4500
Földesi Zsolt 100+CSÚCS ok
Frey Viktor 100+CSÚCS SALTEaM ok
Gombár János 100+CSÚCS ok
Görög G. Bence 100+CSÚCS ok
Haubert Andrea 100+CSÚCS Sólyom Team ok
Heizer Tamás 100+CSÚCS ok
Hujber  Ákos 100+CSÚCS BringÁzók Ajka ok
Hujber  Róbert 100+CSÚCS BringÁzók Ajka ok
Huszti József 100+CSÚCS ok
Ihász István 100+CSÚCS ok
Katavics Péter Ádám 100+CSÚCS Obsitos SE ok
Katona Csaba 100+CSÚCS ok
Kauker Attila 100+CSÚCS 4500
Kavalecz Gábor 100+CSÚCS VTE ok
Király Ákos 100+CSÚCS Ride Hard ok
Király Béla 100+CSÚCS Sólyom Team ok
Kondor  Péter 100+CSÚCS SKSC 4500
Kopka Mihály 100+CSÚCS ok
Kovács Adrienn 100+CSÚCS ok
Kristóf Tamás 100+CSÚCS - ok
Kugler Péter 100+CSÚCS Bakony Sport ok
Matola Rudolf 100+CSÚCS ok
Matrahegyi Peter 100+CSÚCS ok
Mihályi Fruzsina 100+CSÚCS DTSE 4500
Molnár Bálint 100+CSÚCS ok
Mucsy Katalin 100+CSÚCS 4500
Nagy Zoltán 100+CSÚCS 4500
Németh Roland 100+CSÚCS VKE-NELSON Pepperl+Fuchs MTB Team ok
Nyikus Norbert 100+CSÚCS 4500
Ott György 100+CSÚCS ok
Palotás János 100+CSÚCS Pumpa Kft. ok
Panni Peterdi 100+CSÚCS ok
Papp Ferenc 100+CSÚCS ok
Pintér Sándor 100+CSÚCS ok
Pogány Tamás 100+CSÚCS VKE-NELSONPepperl+Fuchs MTB Team ok
Puskás Georgina 100+CSÚCS Bakony Sport ok
Reich Csaba 100+CSÚCS ok
Révész Erzsébet 100+CSÚCS ok
Révész Gábor 100+CSÚCS ok
Rezi Gábor 100+CSÚCS SKSC 4500
Salfer András 100+CSÚCS SALTEaM ok
Schaffer Péter 100+CSÚCS ok
Scheibelhoffer Zoltán 100+CSÚCS VKE-Nelson Pepperl+Fuchs ok
Szabó Zoltán 100+CSÚCS Veloroom-Kecskeméti Első Sor ok
Szabóné Szeibert  Krisztina 100+CSÚCS Veloroom-Kecskeméti Első Sor ok
Székely István 100+CSÚCS SKSC 4500
Tarr Veronika 100+CSÚCS ok
Tehel Tibor 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Tisztaval Viktoria 100+CSÚCS - ok
Tóth Szilárd 100+CSÚCS ok
Trümper Gerald 100+CSÚCS vke ok
Unger György 100+CSÚCS ok
Varga Norbert 100+CSÚCS 4500
Varga Tamás 100+CSÚCS SZTK Riders ok
Végh Tamás 100+CSÚCS ok
Vida  Zsolt 100+CSÚCS Bakony Bike ok
Antman András 100+CSÚCS  Veszprémi Triatlon Egylet ok
Botos Gergely 100+CSÚCS  ok
Perger  Róbert  100+CSÚCS  ok
Perger Gergely 100+CSÚCS  Bakony Sport ok
Takács András 100+CSÚCS  ok
Varga Bence 100+CSÚCS  ok
Zsapka Imre 100+CSÚCS  - ok
Balogh Sándor Csak CSÚCS - ok
Bollók Norbert Csak CSÚCS Vke Nelson-Pepperl &Fuchs Mtb Team ok
Fügi Andrea Csak CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Gonda Attila Csak CSÚCS ok
Gruber  Betti Csak CSÚCS --------------- ok
Gyuran Linda Csak CSÚCS 4000
Hamvas Péter Csak CSÚCS - ok
Holler János Csak CSÚCS 4000
Kálmán András Csak CSÚCS 4000
Kassai Balázs Csak CSÚCS Tapolca VSE ok
Kóbor Zoltán Csak CSÚCS Szombathelyi Tekergők ok
Kollányi  Mihály Csak CSÚCS -------- 4000
Kollányi Tibor Csak CSÚCS --------- ok
Priskin Csaba Csak CSÚCS ok
Scheibelhoffer András Csak CSÚCS ok
Szabó Adrienn Csak CSÚCS 4000
Szecsődi Krisztián Csak CSÚCS -------------------- ok
Szecsődi Márton Csak CSÚCS ----------- ok
Tamás Dániel Csak CSÚCS nincs ok
Tamás Kiss Ákos Csak CSÚCS ok
László  Judit Csak CSÚCS  ok
Magyar Katalin Csak CSÚCS  ok
Heizer Alíz Gyerek 0
Heizer Nóra Gyerek 0
Puspán  Edvárd Gyerek 0
Puspán  Elena Gyerek 0
Dosztál András Kicsi ok
Ferenczi  Attila  Kicsi Tovafutók SE 4000
Fű Anita Kicsi ok
Szollár  Irén Kicsi 4000
Tóth  Anita Kicsi Tovafutók SE 4000
Biró Gábor SPRINT ok
Csik Balázs SPRINT Szombathelyi Tekergők ok
Da Silva Renato SPRINT ok
Garai József SPRINT BringAjka KSE ok
Horváth  László SPRINT Vte ok
Horváth-Vaskó Gábor SPRINT 4000
Illés Péter SPRINT ok
Kosztolánczi  Éva SPRINT ok
Lakat Róbert SPRINT SALTEaM ok
Nagy  Laura SPRINT Vte ok
Novák Balázs SPRINT ok
Novák Zoltán SPRINT VKE-NELSONPepperl+Fuchs MTB Team ok
Pődör  Attila SPRINT VTE ok
Simon Beatrix SPRINT VTE 4000
Stáhl  László SPRINT ok
Szűcs Dávid SPRINT 4000
Végh Nikoletta SPRINT ok
.