Előnevezések

Az 2019. április 23-ig leadott nevezések
(A 2019. április 12 után átutalt nevezési díjakkal még nincs frissítve.)

Név Táv Egyesület/Lakhely Nevezési díj
Ádám László 200+CSÚCS Zalaszentiván ok
Antal Ferenc 200+CSÚCS Ajka ok
Antman András 200+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Bata Balázs 200+CSÚCS PSF ok
Benedek István 200+CSÚCS VKE
Benkő Péter 200+CSÚCS Vajta ok
Benkő Zsolt 200+CSÚCS Budapest ok
Berki Tamás 200+CSÚCS Kecskemét ok
Bognár János 200+CSÚCS FAMILY TREE Triatlon és Szabadidős Sportegyesület ok
Bokor Béla 200+CSÚCS Csákvár ok
Buza Imre 200+CSÚCS Biatorbágy ok
Cserép András 200+CSÚCS Magicréme ok
Da Silva Renato 200+CSÚCS Veszprém ok
Deák Zoltán 200+CSÚCS Alba Triatlon és Szabadidő SE
Delacasse Richárd 200+CSÚCS Budapest ok
Dobrovoczky István 200+CSÚCS Érd
Dósai-Molnár Szilvia 200+CSÚCS HRSE Szentes ok
Fehér Gergő 200+CSÚCS Sümeg ok
Fekete Géza 200+CSÚCS Lövő ok
Fodor Olivér 200+CSÚCS Rakehell Tean ok
Földvári Ágnes 200+CSÚCS Budapest ok
Galba Attila 200+CSÚCS Györ ok
Gáspár Ferenc 200+CSÚCS VTE
Gráczol Péter 200+CSÚCS Negyven Plusz ok
Gyenge Róbert 200+CSÚCS Litér
Hanich Tamás 200+CSÚCS Győr
Hantos Ferenc 200+CSÚCS Székesfehérvár ok
Hergovics Gábor 200+CSÚCS Székesfehérvár ok
Horváth Gergely 200+CSÚCS Magicréme ok
Horváth Richard 200+CSÚCS Szombathely ok
Hudák Szilvia 200+CSÚCS Szigetszentmiklós ok
Illés Előd 200+CSÚCS Speed Way Team ok
Jebelóczki Richárd 200+CSÚCS Magicréme ok
Kartaly Tamás 200+CSÚCS Budapest
Katona József 200+CSÚCS Szentkirályszabadja ok
Kauker Attila 200+CSÚCS BALATONFÜRED ok
Kecskés Károly 200+CSÚCS Alba Triatlon ok
Kertai Lajos 200+CSÚCS Bakonyszombathely
Kindl Gábor 200+CSÚCS Budapest ok
Kiss-Lőrinc Zoltán 200+CSÚCS Kunszentmiklos ok
Kisvári János 200+CSÚCS Biondo bike club ok
Konkoly György 200+CSÚCS Negyven Plusz ok
Kopka Mihály 200+CSÚCS Hatvan ok
Kovács Gergely 200+CSÚCS Veszprém-Kádárta ok
Kovács Nóra 200+CSÚCS Budapest ok
Kovács Zoltán 200+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Kővágó Levente 200+CSÚCS Diósd ok
Kraut Zoltán 200+CSÚCS Magicréme ok
Kriston Judit 200+CSÚCS Budapest
Kruppa Nándor 200+CSÚCS Még nincs, majd lesz ok
Lázár Attila 200+CSÚCS Magicréme ok
Lehoczky György 200+CSÚCS 40 + ok
Markó László 200+CSÚCS SZESE
Mészáros Gergő 200+CSÚCS Prolog ok
Mészáros János 200+CSÚCS Mohács ok
Mráz Katalin 200+CSÚCS 575 Team ok
Muhari Csaba 200+CSÚCS Székesfehérvár ok
Mühl Tamás 200+CSÚCS Gersekarát ok
Nagy Ferenc 200+CSÚCS Negyven Plusz ok
Nagy Gergely 200+CSÚCS SALTEaM ok
Nagy Kornél 200+CSÚCS Székesfehérvár ok
Nagy Viktor 200+CSÚCS Videoton R. B. D. ok
Nikolics Béla 200+CSÚCS Gyál ok
Nochta Zsolt 200+CSÚCS VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team ok
Novothny Dorottya 200+CSÚCS Budapest ok
Orosi Gergely 200+CSÚCS Magicréme ok
Pál Attila 200+CSÚCS egyéni ok
Paré Ferenc 200+CSÚCS Agfalva ok
Pásztor Tibor 200+CSÚCS TeamSunVelo
Patkó Gergely 200+CSÚCS Boda ok
Pauer Zoltán 200+CSÚCS SZESE
Péntek Zoltán 200+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Pénzes Erzsébet 200+CSÚCS VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
Péter Gábor 200+CSÚCS Budapest ok
Pető Tibor 200+CSÚCS Szeged
Pichner József 200+CSÚCS VKE-NELSON ok
Pongrácz Ervin 200+CSÚCS Budapest ok
Rába Imre 200+CSÚCS Ikervár ok
Révész Gábor 200+CSÚCS Szeged ok
Ríz Péter 200+CSÚCS Zirc ok
Róbert Korándi 200+CSÚCS Mazsola kse ok
Rózsahegyi István 200+CSÚCS Bike Land ok
Rudolf József 200+CSÚCS Budapest ok
Rusznyák Rezső 200+CSÚCS Győri Triatlon SE ok
Sebestyén Gábor 200+CSÚCS Kecskeméti Első Sor SE ok
Seres Krisztian 200+CSÚCS Budapest ok
Somogyi Károly 200+CSÚCS PSF ok
Somogyi Zsófia 200+CSÚCS Veszprém ok
Somogyi Zsolt 200+CSÚCS Family Tree triatlon és szabadidős egyesület ok
Szekér Tamás 200+CSÚCS Kiválók Bakonysport ok
Szendrei Kornél 200+CSÚCS Budapest
Szerdahelyi Balázs 200+CSÚCS Budapest ok
Szirmay Zoltán 200+CSÚCS budapest ok
Sztán Zsolt 200+CSÚCS Budapest XIII. ok
Szücs Ferenc 200+CSÚCS GYTSE ok
Szűcs László 200+CSÚCS Budapest ok
Tamás László 200+CSÚCS Szentgáli TTT Egyesület ok
Tehel Tibor 200+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Tilistyák Tamás 200+CSÚCS Magicréme ok
Tóth Gábor 200+CSÚCS Magicréme ok
Tóth László 200+CSÚCS PSF ok
Török-Pál Mihály 200+CSÚCS Fiastyúk B.C. ok
Váradi Gábor 200+CSÚCS Budapest ok
Varga Barnabás 200+CSÚCS Alba Triatlon SE ok
Várnagy Szabolcs 200+CSÚCS Zengő Sportegyesület ok
Vaskó Gergely 200+CSÚCS Székesfehérvár ok
Zámbó Dániel 200+CSÚCS Győri Triatlon se ok
Abrudán László 100+CSÚCS Veszprém ok
Aczél Tibor 100+CSÚCS Zalahaláp ok
Antal Lajos 100+CSÚCS Velomelo+ Kecskemét ok
Bencses Gabor 100+CSÚCS Baja ok
Beniczki Dávid 100+CSÚCS Akasztó ok
Benkő Csaba 100+CSÚCS Győr ok
Berta Ferenc 100+CSÚCS Szeged ok
Bertók Balázs 100+CSÚCS Veszprém ok
Borsos Miklós 100+CSÚCS - ok
Botos Gergely 100+CSÚCS Székesfehérvár ok
Bődi Sándor 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet ok
Burger Márton 100+CSÚCS Budapest
Burián Péter 100+CSÚCS Székesfehérvár ok
Burján Jenő 100+CSÚCS Veszprémi Triatlon Egylet
Csetényi-Guba Mária 100+CSÚCS VTE ok
Dobor Laura 100+CSÚCS Budapest ok
Dr. Révész Erzsébet 100+CSÚCS Szeged ok
Farkas Endre 100+CSÚCS Kecskemét ok
Fazekas Robert 100+CSÚCS Győr ok
Fekete Ákos 100+CSÚCS Kecskemét ok
Fekete Lajos 100+CSÚCS Szeged ok
Fekete László 100+CSÚCS Kecskemét ok
Fekete Tímea 100+CSÚCS Szombathely ok
Földi Nóra 100+CSÚCS Budapest ok
Frey Viktor 100+CSÚCS Budapest
Gajdics Sándor 100+CSÚCS Zirc ok
Gál Tamás 100+CSÚCS Budapest ok
Goda Balázs 100+CSÚCS Székesfehérvár ok
Gombár János 100+CSÚCS Kistarcsa ok
Görög Dániel 100+CSÚCS Veszprém ok
Gyenes Bálint 100+CSÚCS Tüskevár ok
Győri Péter 100+CSÚCS Mályi ok
Gyurcsek Ádám 100+CSÚCS Veszprém ok
Hajdú Imre 100+CSÚCS Szeged ok
Hujber Ákos 100+CSÚCS Bakony Sport ok
Hujber Róbert 100+CSÚCS Bakony Sport ok
Huszti József 100+CSÚCS Veszprém ok
Kalmár Szabolcs 100+CSÚCS Balatonfűzfő ok
Kartaly István 100+CSÚCS Budapest
Kaskötő Krisztián 100+CSÚCS Szentgál ok
Kató Árpád 100+CSÚCS Szigetszentmiklós ok
Katona Csaba 100+CSÚCS Veszprém ok
Kavalecz Gábor 100+CSÚCS VTE ok
Kelemen Zita 100+CSÚCS Negyven Plusz ok
Keserű Zoltán 100+CSÚCS Forró Pedál Klub ok
Kiss Péter 100+CSÚCS Veszprém ok
Kitka Dia 100+CSÚCS Budapest ok
Kitka Gergely 100+CSÚCS Szeged ok
Kocsány Gergely 100+CSÚCS Győrújbarát ok
Kocsis Zoltán 100+CSÚCS Kecskemét ok
Kókány Pál 100+CSÚCS Budapest ok
Kovács Gabriella 100+CSÚCS Várpalota ok
Kovács Soma 100+CSÚCS VTE
Kovacs Zoltan 100+CSÚCS Érd ok
Kökény Vivien 100+CSÚCS Kecel ok
László Judit 100+CSÚCS - ok
Magyar Kata 100+CSÚCS Veszprém ok
Matrahegyi Peter 100+CSÚCS Szolnok ok
Nagy Ágnes 100+CSÚCS Prolog ok
Nagy Anett Andrea 100+CSÚCS Bakony Bike K.E. ok
Nagy Gábor 100+CSÚCS Szolnok
Nagy Gyula 100+CSÚCS Budapest
Nagy László 100+CSÚCS Kecskemét ok
Németh Csaba 100+CSÚCS Forró Pedál Kerékpáros Klub ok
Németh László 100+CSÚCS Pókaszepetk ok
Novák Andrea 100+CSÚCS Veszprém ok
Novák Tamás 100+CSÚCS Vép ok
Őri Balázs 100+CSÚCS Székesfehérvár ok
Pálfalvi László 100+CSÚCS Budapest ok
Pálfy Máté 100+CSÚCS - ok
Pálfy Péter 100+CSÚCS -
Papp Ferenc 100+CSÚCS egyéni ok
Pereznyak Balazs 100+CSÚCS Budapest ok
Peterdi Panni 100+CSÚCS Kunszentmiklós ok
Póczik Balàzs 100+CSÚCS Győr ok
Recsetár János 100+CSÚCS Keszthely ok
Reich Csaba 100+CSÚCS Veszprém-Gyulafirátót ok
Reszkető Ábel 100+CSÚCS Győr ok
Reszkető Mihály 100+CSÚCS Győr ok
Salfer András 100+CSÚCS SALTEaM ok
Simon István 100+CSÚCS Vecsés ok
Süle Árpád 100+CSÚCS SALTEaM ok
Szmoleniczki Zsolt 100+CSÚCS Budapest ok
Szűcs Dávid 100+CSÚCS Vte ok
Tamás Dániel 100+CSÚCS szentgál ok
Tatai Péter 100+CSÚCS Pécs ok
Turzó Balázs 100+CSÚCS Székesfehérvár
Unger György 100+CSÚCS Győr ok
Vajthó László 100+CSÚCS Veszprém ok
Varga Bence 100+CSÚCS Szolnok ok
Zsapka Imre 100+CSÚCS Székesfehérvár
Zsivkovics Szvetlána 100+CSÚCS Budapest ok
Amrein István Csak CSÚCS Veszprém ok
Bollók Norbert Csak CSÚCS Vke Nelson - Pepperl+Fuchs Mtb team ok
Brain Device Csak CSÚCS Veszprém ok
Domján Kálmán Csak CSÚCS Nagykanizsa ok
Földesi Zsolt Imre Csak CSÚCS Hatvan
Gonda Attila Csak CSÚCS Veszprém ok
Gonda Gellért Csak CSÚCS Veszprém ok
Gyömbér István Csak CSÚCS Miskolc ok
Hamvas Péter Csak CSÚCS - ok
Illés Péter Csak CSÚCS Tapolca ok
Illésné Dr. Kosztolánczi Éva Csak CSÚCS Tapolca ok
Kocsis Péter Csak CSÚCS Lovasberény ok
Komáromi Ferenc Csak CSÚCS Székesfehérvár ok
Kósa Attila András Csak CSÚCS Nagyszentjános ok
Lakatos Dániel Csak CSÚCS Budapest
Lastyák Levente Csak CSÚCS Budapest ok
Lastyák-Domján Viktória Csak CSÚCS Budapest ok
Mladoniczki József Csak CSÚCS Veszprém ok
Steer Tibor Csak CSÚCS Veszprém ok
Vizi György Csak CSÚCS Budapest ok
Aczélné Reményi Katalin Kicsi Zalahaláp ok
Fügi Andrea Kicsi Veszprémi Triatlon Egylet ok
Strenner Ferenc Kicsi Veszprémi Kerékpáros Egyesület ok
Strenner Nimród Kicsi Veszprémi Kerékpáros Egyesület ok
Strennerné Makaró Erzsébet Kicsi Veszprémi Kerékpáros Egyesület ok
Szász Gabriella Kicsi Budapest ok
Albrecht Helga SPRINT Veszprém
Andrási János SPRINT Hajmáskér
Balsay István SPRINT Székesfehérvár ok
Balsayné Boros Rita SPRINT Székesfehérvár ok
Biró Gábor SPRINT Tapolca ok
Fű Anita SPRINT Veszprém ok
Garai József SPRINT BringAjka KSE ok
Heizer Alíz SPRINT VKE-NELSON Pepperl+ Fuchs ok
Heizer Tamás SPRINT VKE-NELSON Pepperl+ Fuchs ok
Jáger Tamás SPRINT Balatonalmádi ok
Kenderesi Bálint SPRINT Hajmáskér ok
Lakat Róbert SPRINT SALTEaM ok
Litványi Anikó SPRINT TriPlan Team ok
Molnárné Erdélyi Nóra SPRINT '- ok
Nagy Sándor SPRINT Székesfehérvár
Németh Zsolt Csaba SPRINT Veszprém ok
Rácz András SPRINT SALTEaM ok
Scharf Tünde SPRINT Veszprém ok
Somogyiné Zsófia SPRINT Veszprém
Szollár Irén SPRINT Veszprém ok
Szőnyi Péter SPRINT Várpalota ok
Szőnyi Tamás SPRINT Veszprém ok
Végh Nikoletta SPRINT Veszprém ok
Virágos Erika SPRINT Veszprém ok
Vörös Béla SPRINT Litér
.